پایه چراغ های پارکی چقدر است؟

پایه چراغ های پارکی چقدر است؟

چراغ های پارکی چراغ هایی با پایه های مختلف و جنس های متفاوت هستند که در ظاهر و تنوع بالا ساخته میشوند و در مکان هایی مانند خیابان ، پارک ، ویلا و . . . مورد  استفاده می باشند که علاوه بر روشنایی و زیبایی سبب امنیت بیشتر فضا نیز میشوند.

پایه چراغ های پارکی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و برای نور پردازی های خیابان ، پارک ، بزرگراه ها ، فضاهای باز شهری ، کارخانجات ها ، پارکینگ ها و . . . مورد استفاده قرار میگیرند که معمولا پایه چراغ های پارکی با ارتفاعی کمتر از 3 متر می باشند که با انواع مدل ها  در شرکت ساخت صنایع روشنایی شیک سازان تولید شده و به دست مشتریان میرسند.

 

تولید پایه چراغ های پارکی

 

این پایه چراغهای به صورت ساده و دکوراتیو تولید میشوند که پایه های ساده با جنس های فولاد و پوشش پالوانیزه و اپوکسی  ساخته میشوند که معمولا آن ها را در خیابان ها استفاده میکنند چرا که این نوع پایه از زیبایی خاص ظاهری کمتری برخوردار بوده و مقرون به صرفه نیز می باشد .

و ساخت پایه چراغ های پارکی به صورت کاملا زیبا و مدرن ساخته میشوند که متریال های مختلف و لوکسی را برای تولید به همراه دارند و  به صورت چودن  آلمینویم می باشند که کلیه این نوع پایه ها با ارتفاعی بین 6 الی 12 متر صورت خواهند گرفت که به صورت دایره ایی و چند وجعی قابل ساخت می باشند .

 

پایه-چراغ

 

پایه های چراغ پارکی برای نصب نیازمند گذراندن دو مرحله را دارند که یکی اجرای فونداسیون و دیگری مونتاژ و علم کردن پایه می باشد.

برای مرحله فونداسیون  میشود به دو  شکل فونداسیون ریختگی و فونداسیون آماده عمل کرد  همچنین نوع و ابعاد فونداسیون بستگی به ارتفاع سازه ، وزن سازه ، نوع خاک محل نصب ، میزان نیروهای وارده خارجی به سازه و همچنین شرایط جوی و آب هوایی را دارد.

 

هزینه پایه چراغهای پارکی

 

پایه های چراغ های پارکی در شرکت شیک سازان با هزینه های متناسب ارائه میشوند اما عواملی در تعیین هزینه آن ها دخیل خواهند بود که موارد عبارتند از :

ورق های استفاده شده در سازه مختلف بوده و هر کدام از آن ها بر قیمت تاثیر میگذارند ، تعداد قطعات تشکیل دهنده پایه ، نوع و کیفیت ، نوع برند لامپ و چراغ ، آلمینویم و یا چودن بودن ، وزن ، اندازه مقطع  بر مقدار هزنیه پایه چراغ های پارکی شرکت شیک سازان تاثیر گذار بوده که شما عزیزان میتوانید کیفیت عالی را با هزینه ایی مناسب از این شرکت استاندارد دریافت نمایید.

2 دیدگاه

 1. اسد
  مهر ۲۷, ۱۳۹۹ در ۹:۴۹ ب٫ظ

  سلام
  نیرو استخدام می کنید؟

 2. حسن
  آبان ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۵ ب٫ظ

  کدوم شهرها شعب داربن؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.