چراغ تزیینی باغچه

چراغ تزیینی باغچه

آیا با انواع چراغ تزیینی باغچه آشنایی دارید ؟ آیا قصد دارید برای حیاط و باغچه خود چراغ تزیینی تهیه کنید ؟

ما در این مطلب می خواهیم در رابطه با چراغ تزیینی باغچه و نورپردازی ویلا  صحبت کنیم، چنانچه قصد تهیه چراغ تزیینی را دارید به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که به مطالعه این مطلب بپردازید.

 

چراغ تزیینی باغچه

 

باغ و باغچه نیز مانند سایر قسمت های خانه و یا ویلا به زیبا سازی نیاز دارد و باید به آن اهمیت داده شود. امروزه برای امور مختلفی به زیباسازی باغ و باغچه اهمیت داده می شود و اشخاص سعی بر آن دارند تا باغچه خود را بر اساس وجود دلایل مختلف زیباسازی کنند.

از این رو علاوه بر حوض، فواره، آب نما، گل و گیاهان و مجسمه ها ، یکی از وسایل و تجهیزاتی که برای زیبا سازی باغچه مورد استفاده قرار می گیرد، چراغ تزیینی باغچه است که این چراغ های تزیینی علاوه بر اینکه نور مورد نیاز برای باغچه را تامین می کنند، به زیباسازی محیط باغچه نیز کمک می کنند.

با استفاده از چراغ تزیینی باغچه می توان نورپردازی بسیار زیبایی را در محیط باغچه ایجاد کرد و باعث ایجاد یک محیط بسیار زیبا در شب هنگام شد.

همچنین در این خصوص لازم به ذکر است که علاوه بر حیاط و باغچه خانه ها و ویلاها، باغچه مکان های دیگری نیز نظیر : باغ تالارهایی که در آن ها مراسم عروسی و جشن برگزار می شود و یا باغچه موجود در اماکن عمومی، خیابان ها، محوطه سازی ادارات و … نیز به زیباسازی نیاز دارند که در رابطه با همه این محیط ها می توان از چراغ های تزیینی باغچه استفاده کرد.

 

انواع چراغ تزیینی باغچه

 

در این قسمت برخی از انواع چراغ تزیینی باغچه را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد و در خصوص آنها به شما عزیزان توضیحاتی را ارائه می دهیم.

 

چراغ پارکی مدرن

 

چراغ های پارکی مدرن در انواع بسیار متنوعی قابل تهیه و خریداری هستند و می توان این چراغ پارکی ها را در اشکال دلخواه تهیه نمود. این گونه از چراغ های پارکی دارای اشکال مدرن تر و متفاوت تری نسبت به چراغ های قدیمی هستند و از این رو بیشتر توجه افراد را به خود جلب می کنند. در نتیجه برای تزیین باغچه، چراغ پارکی مدرن گزینه بسیار مناسبی است.

 

چراغ باغچه سنگی

 

چراغ باغچه سنگی نوع دیگری از چراغ های تزیینی باغچه هستند که این چراغ ها دارای بدنه ای از جنس سنگ می باشند که استفاده از سنگ در ساخت این نوع از چراغ ها جلوه بسیار خاص و زیبایی را به چراغ های تزیینی باغچه داده است.

حال با این وجود از آنجایی که امروزه برای ساخت نمای بیشتر ساختمان ها و ویلاها از سنگ استفاده می شود، در صورت استفاده از چراغ باغچه سنگی می توان محیط باغچه و باغ را با نمای ویلا و خانه هماهنگ سازی کرد که انجام این کار نیز باعث زیبایی محیط و نمای بیرونی خانه و ویلای شما می شود.

همچنین در خصوص این چراغ باغچه های سنگی باید گفت که استفاده از جنس سنگ در ساخت این چراغ ها مطابق با فنک شویی می باشد و با استفاده از این چراغ ها می توانید محیط باغ و باغچه خود را بر اساس علم فنک شویی تزیین کنید و اوقات خوشی را در باغچه خود سپری کنید.

 

چراغ باغی خورشیدی

 

یکی دیگر از انواع چراغ تزیینی باغچه که امروزه بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است، چراغ باغی خورشیدی است که این نوع از چراغ ها یا توسط برق شهری کار می کنند و یا توسط نور خورشید.

آن دسته از چراغ های باغی خورشیدی که به وسیله نور خورشید انرژی مورد نیاز خود را تامین می کنند، چراغ های بسیار مناسبی هستند و استفاده از آنها در محیط باغ و باغچه علاوه بر اینکه باعث زیبایی محیط می شود، باعث صرف جویی در مصرف انرژی نیز می گردد وگزینه مناسبی برای باغ و باغچه شما می باشد.

 

چراغ چمنی

 

چراغ های چمنی معمولا  دارای پایه بسیار کوتاهی هستند و توسط آنها نورپردازی بر روی چمن و یا بر روی زمین صورت می گیرد. چراغ چمنی باعث ایجاد محیط بسیار زیبایی در باغ و باغچه می شود و با استفاده از این چراغ ها می توانید به بهترین شکل ممکن به زیباسازی محیط باغ و باغچه خود بپردازید.

 

چراغ حیاطی دو طرفه

 

چراغ حیاطی دو طرفه بر خلاف انواع چراغ آویز دارای پایه بسیار بلندی هستند که در قسمت بالایی این پایه دو چراغ نسب شده است. این مدل از چراغ حیاطی را در پارک ها بسیار مورد استفاده قرار می دهند ولی در عین حال نیز در داخل باغ و باغچه نیز می توان از این چراغ ها استفاده کرد.

اگر تمایل دارید که نور و روشنایی حیاط شما در ارتفاع بالاتری نسبت به سطح باغچه شکل گیرد، استفاده از چراغ حیاطی دو طرفه را به شما عزیزان توصیه می کنیم.

 

چراغ دفنی

 

یکی دیگر از انواع چراغ تزیینی باغچه که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به زیبایی محیط بسیار کمک می کند، چراغ دفنی می باشد. این چراغ ها همان طور که از نام آنها پیداست به صورت دفنی هستند، به گونه ای که این چراغ ها را در داخل زمین دفن می کنند و نورپردازی آنها از سطح زمین می باشد.

استفاده از چراغ های دفنی نیز یکی دیگر از گزینه های مناسب برای تزیین و زیباسازی و نورپردازی باغ و باغچه است.

 

چراغ تزئینی باغچه

چراغ باغچه ارزان

 

حال در این بخش باید بگوییم که بسیاری از افراد در جست و جوی چراغ باغچه ارزان هستند تا بتوانند با استفاده از هزینه بسیار کمی به زیباسازی محیط باغ و باغچه خود بپردازند.  در صورتی که شما هم در گروه چنین افرادی قرار دارید، باید به شما عزیزان بگوییم که با مراجعه به وب سایت صنایع روشنایی شیک سازان و مشاهده انواع چراغ های تزیینی که ما در این مجموعه ارائه می دهیم، می توانید برای خرید چراغ تزیینی ارزان و یا چراغ باغچه ارزان اقدام کنید.

 

قیمت چراغ تزیینی باغچه

 

چراغ باغچه یا چراغ پارکی در انواع مختلف و بسیار متنوعی در بازار موجود می باشد که قیمت این چراغ های باغچه ای نیز به نوع آنها بستگی دارد. از این رو در صورتی که می خواهید از قیمت چراغ باغچه اطلاع پیدا کنید، باید در ابتدا نوع چراغ باغچه که در نظر دارید را تعیین نمایید.

 

شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره تکمیلی و یا خرید چراغ پارکی با شماره های 02140331200 و 02140331252 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *