حباب آناناسی

حباب آناناسی

حباب آناناسی چگونه است؟ آیا می خواهید که با ویژگی های حباب آناناسی آشنا شوید؟ چگونه می توان برای خرید حباب آناناسی اقدام کرد؟ این مطلب به شما کمک می کند تا اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

همان طور که می دانید برای روشنایی فضاهای باز از تجهیزات و لوازم مختلفی استفاده می شود که حباب نیز یکی از انواع تجهیزات مورد نیاز در این زمینه است و در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود.

در واقع حباب نقش محافظت از لامپی که برای روشنایی فضای باز استفاده می شود را دارد و از آسیب دیدن لامپ در برابر شرایط جوی مختلف و یا ضربه دیدن، محافظت می کند. علاوه بر آن حباب که همانند یک محفظه بر روی لامپ قرار می گیرد در زیبایی نیز موثر است و به کار بردن آن در مدل های مختلف می تواند در زیبایی محیط مورد نظر تاثیر داشته باشد.

حباب آناناسی چیست؟

حباب آناناسی همانند حباب چراغ پارکی که به آن چراغ توپی نیز گفته می شود، در واقع یکی از انواع حباب های لامپ است که برای محیط های باز استفاده می شود و توسط شرکت شیک سازان به بازار عرضه می گردد. این حباب حالت کروی شکل دارد و در ابعاد مختلف می توان آن را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

علت نامگذاری این حباب به عنوان حباب آناناسی وجود خطوطی است که بر روی حباب طراحی شده است.

انواع حباب آناناسی

حباب آناناسی مانند چراغ حیاطی از انواع مختلفی برخوردار است و به دو دسته تقسیم می شود که دو مدل مختلف آن را می توان از قبیل زیر معرفی کرد:

حباب شفاف

حباب شفاف به گونه ای است که زمانی که لامپ در داخل آن قرار داده می شود، می توان لامپ را داد زیرا این نوع حباب شفاف است و داخل آن به راحتی دیده می شود. در این نوع حباب نور بیشتری را می توان دریافت کرد زیرا شفاف بودن حباب مانع از خروج نور از داخل حباب نمی شود.

بنابراین لامپ با هر ولتاژی که در داخل آن استفاده شود، نور به میزان کافی از داخل حباب ساطع می شود.

حباب مات

بر خلاف حباب های شفاف باید گفت که حباب های مات نور کمتری را در محیط ساطع می کنند زیرا این نوع حباب ها مات هستند و نور کمتری از آنها در محیط ساطع می شود.

بنابراین اگر قصد داشته باشید که با استفاده از حباب نور ملایم تری را تولید کنید، استفاده از حباب مات برای شما مناسب تر است اما اگر به میزان نور بیشتری نیاز دارید، از حباب آناناسی شفاف استفاده نمایید.

به صورت کلی می توانید هر یک از انواع این حباب ها را بر اساس میل و سلیقه و نیاز خود در انواع مختلف و ابعاد متفاوت تهیه کنید.

حباب آناناسی

کاربرد حباب آناناسی چیست؟

از حباب آناناسی همان طور که گفته شد برای محافظت از لامپ و زیبایی محیط در فضای باز استفاده می شود و از این رو از حباب آناناسی می توان برای محیط هایی به شرح زیر استفاده کرد:

 • فضای سبز ادارات و سازمان ها
 • پارک
 • حیاط
 • باغ
 • محوطه ویلا
 • و…

متریال ساخت حباب آناناسی چیست و مزایای آن چه می باشد؟

در رابطه با متریالی که از آن برای ساخت چراغ توپی استفاده می شود، باید گفت که این حباب ها را از پلی کربنات تهیه می کنند و پلی کربنات نوعی پلاستیک مقاوم است که با استفاده از آن در ساخت چراغ توپی شرایط بسیار خوبی برای آنها فراهم می شود.

از مهم ترین مزایای استفاده از پلی کربنات در ساخت چراغ توپی باید به موارد زیر اشاره داشت:

 • افزایش مقاومت چراغ در برابر شرایط جوی مانند: برف، باران، گرما و طوفان
 • افزایش یافتن مقاومت چراغ در برابر فشار و ضربه
 • قیمت مناسب
 • عدم ایجاد زنگ زدگی
 • سبک وزن بودن حباب
 • کمک به زیبایی محیط
 • و….

با این وجود می توان گفت که استفاده از چراغ توپی شرایط بسیار ایده آلی به  همراه دارد که نباید از آن غافل شد.

محصولات مشابه به حباب آناناسی

چنانچه قصد داشته باشید تا برای نیاز خود حبابی مشابه به حباب آناناسی را تهیه کنید، امکان استفاده از محصولات مشابه به این محصول را خواهید داشت که این محصولات از قبیل زیر هستند:

 • حباب شطرنجی
 • حباب خطی
 • حباب بالنی
 • حباب حمامی

تمامی انواع این حباب ها از ظاهری مشابه به چراغ توپی برخوردار هستند که صنایع روشنایی شیک سازان امکان تهیه آنها را برای شما فراهم کرده است.

خرید حباب آناناسی

در صورتی که قصد داشته باشید تا حباب آناناسی همانند چراغ پارکی برند صنایع روشنایی شیک سازان را تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید، علاوه بر خرید حضوری این محصول از فروشگاه های مختلف، می توانید آن را به شکل اینترنتی از آنلاین شاپ صنایع روشنایی شیک سازان نیز تهیه کنید.

به این منظور باید وارد وب سایت فروشگاه شوید و محصول مورد نظر خود را بررسی و انتخاب کنید و در نهایت سفارش خود را به ثبت برسانید.

در این فروشگاه می توانید که ویژگی ها و مشخصات محصول را بررسی کنید و سپس برای خرید آنها اقدام نمایید.

سخن پایانی

حباب آناناسی و یا چراغ توپی صنایع روشنایی شیک سازان را تحت بررسی قرار دادیم تا با ویژگی های آن آشنا شوید و در صورت تمایل به خرید حباب چراغی از این محصول استفاده کنید و از زیبایی آن بهره ببرید.

چناچه به صنایع روشنایی دیگری هم نیاز داشته باشید، می توانید  جهت خرید چراغ ، آنها را از صنایع روشنایی شیک سازان تهیه کنید و در آدرس مورد نظر خود به راحتی تحویل بگیرید.​

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *