قیمت حباب چراغ

قیمت حباب چراغ

قیمت حباب چراغ چه قدر است؟ عوامل موثر در قیمت حباب چراغ چیست؟ اگر قصد دارید که برای روشنایی مورد نظر خود به تهیه حباب چراغ بپردازید و می خواهید که از قیمت آن مطلع گردید، با ما تا انتهای این مطلب همراه بمانید.

تمامی چراغ ها و تجهیزات روشنایی که برای نور افشانی در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، از بخش های مختلفی تشکیل می شوند که این بخش ها عبارتند از: پایه، بدنه، لامپ و حباب.

هر یک از این بخش ها وظیفه متفاوتی به عهده دارند و به کمک آنها نور و روشنایی در فضا ایجاد می شود. در این میان حباب چراغ وظیفه محفاظت از منبع نوری را دارد و استفاده از آن باعث می شود که لامپ دچار اسیب نشود؛ البته علاوه بر آن حباب در زیبایی چراغ نیز موثر واقع می شود و به همین دلیل در مدل های گوناگون و طرح های مختلف ساخته می شود. با این وجود در صنایع روشنایی شیک سازان به بررسی قیمت حباب چراغ می پردازیم.

قیمت حباب چراغ چه قدر است؟

قیمت چراغ به صورت کلی خیلی زیاد نیست و با پرداخت مبلغ مناسب میتوان آن را تهیه کرد؛ اما از آنجایی که مسائل مختلفی در قیمت حباب چراغی تاثیر گذار است، نمیتوان یک قیمت مشخص برای آن تعیین کرد زیرا انواع مختلف حباب از قیمت مختص به خود برخوردار هستند و بر اساس انها مبلغ دقیق مشخص می شود.

با این وجود اگر بخواهید که از قیمت حباب چراغی ب صورت دقیق مطلع گردید باید نوع مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید تا با مشخص شدن ویژگی های حباب بتوان قیمت آن را تعیین کرد.

عوامل موثر در قیمت حباب چراغ

مهمترین مسائلی که باید در قیمت حباب به آن توجه داشته باشید، مواردی هستند که در قسمت زیر شرح داده می شوند و بر اساس آنها قیمت حباب چراغی افزایش و یا کاهش می یابد:

نوع حباب چراغی

حباب چراغی دارای انواع مختلفی است و با طراحی های متفاوتی ساخته می شود که مسلما طراحی حباب و نوع آن میتواند در قیمت و هزینه موثر واقع گردد. معمولا حباب هایی که طراحی بیشتری بر روی آن انجام شده است، از قیمت بالاتری برخوردار هستند و بهای بیشتری برای تهیه آن باید پرداخت.

متریال به کار رفته در تولید حباب چراغی

متریالی که در تولید حباب چراغی مورد استفاده قرار می گیرند، یکسان نیستند. به صورت کلی برای تولید حباب میتوان از شیشه، کریستال و یا پلاستیک پلی کربنات استفاده کرد که هر یک از آنها قیمت مخصوص به خود را دارند. معمولا در مواقعی که برای تولید حباب از شیشه یا کریستال استفاده شود، قیمت آن در مقایسه با مواقعی که از پلاستیک پلی کربنات استفاده شود، افزایش می یابد.

این در حالی است که شیشه در مقایسه با پلی کربنات از مقامت کمتری برخوردار است و اگر ضربه بر آن وارد شود، به سرعت می شکند؛ در حالی که پلی کربنات بسیار مقاوم است و حتی تحت ضربه و فشار دچار آسیب نمی گردد.

تولید کننده حباب چراغ

همانطور که می دانید در کشور ما مراکز زیادی در زمینه تولید حباب چراغ تاثیر گذار هستند که قیمت حباب چراغ در آنها با هم متفاوت است؛ معمولا مراکزی که از شهرت بیشتری در سطح کشور برخوردار هستند و یا محصولات با کیفیت تری ارائه می کنند، حباب چراغ را نیز با قیمت بالاتر ارائه می دهند اما در عوض کیفیت و دوام حباب آنها بیشتر خواهد بود و مواد با کیفیت تر و ظرافت بیشتری در طراحی انها به کار رفته است.

فضایی که برای آن قصد استفاده از حباب چراغ را دارید

از حباب چراغ برای فضاهای گوناگون استفاده می شود و از آنجایی که ویژگی های حباب برای هر یک از این فضاها متفاوت است، مطمئنا این مساله در قیمت چراغ نیز تاثیر می گذارد. به عنوان مثال: قیمت چراغ سقفی با قیمت حباب چراغ پارکی یکسان نخواهد بود.

نحوه خرید حباب چراغ به صورت تک یا عمده

خرید حباب چراغ در انواع مختلف آن را میتوانید به صورت تک و یا عمده از مراکز ارائه دهنده آن انجام دهید که این شرایط در هزینه چراغ موثر خواهد بود؛ زیرا زمانی که خرید حباب به صورت عمده انجام می شود، مبلغ مربوط به هر یک عدد از حباب برای شما کاسته می شود و با این شرایط در خرید عمده میتوانید با صرف هزینه بسیار کمتر حباب را تهیه کنید که البته این گزینه برای کسانی مناسب است که به عنوان فروشنده حباب شناخته شوند و یا به تعداد زیادی حباب نیاز داشته باشند.

قیمت حباب چراغ در انواع مختلف آن

حباب پیچک از انواع مختلفی برخوردار است که عبارتند از: حباب چراغ سقفی، پارکی، حیاطی، باغی و …  قیمت این حباب ها باهم متفاوت است اما در صنایع روشنایی شیک سازان  به عنوان بهترین تولید کننده حباب چراغ میتوانید با صرف مبلغ مقرون به صرفه آنها را تهیه کنید.

قیمت حباب چراغ سقفی

قیمت چراغ سقفی نیز همانند سایر انواع چراغ به نوع و طراحی آن وابسته است. اما در حال حاضر استفاده از حباب چراغ های پلی کربنات که برای سقف طراحی می شوند، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و به وفور به کار برده می شوند زیرا این حباب ها بسیار مقرون به صرفه هستند.

قیمت حباب چراغ پارکی، حیاطی و باغی

قیمت چراغ پارکی با قیمت حباب حیاطی و یا باغی یکسان است زیرا تمامی انواع این چراغ ها از شرایط تقریبا یکسانی برخوردار هستند که به همین دلیل برای تهیه هر یک از انها باید هزینه مشابهی را پرداخت کنید. به عبارت دیگر می توان گفت که حباب های باغی، حیاطی و پارکی میتوانند برای فضاهای مشابه مورد استفاده قرار بگیرند و به همین دلیل هزینه انها یکسان است.

قیمت حباب چراغ توپی

حباب های توپی و حباب شطرنجی که به میزان زیادی مورد استقبال هستند و طرفداران زیادی دارند، از مقرون به صرفه ترین انواع حباب برای فضای باز مانند: حیاط، باغ، ویلا و … محسوب می شوند که با صرف هزینه بسیار مناسب میتوان آن را تهیه کرد؛ اما با وجود اینکه این چراغ ها بسیار مقرون به صرفه هستند، در زیبایی فضا بسیار موثر خواهند بود و به همین دلیل با استقبال خوبی مواجه گردیده اند.

کلام پایانی

قیمت حباب چراغ و حباب آناناسی در انواع مختلف و شرایط متفاوت را بررسی کردیم تا اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید. چنانچه به کسب اطلاعات بیشتر نیازمند هستید، از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *