هزینه چراغ برای حیاط

هزینه چراغ برای حیاط

هزینه چراغ برای حیاط چه قدر است؟ عوامل موثر در هزینه چراغ برای حیاط چیست؟ بهترین نوع چراغ دیواری برای حیاط چیست؟ در صنایع روشنایی شیک سازان با ما همراه باشید تا مسائل ذکر شده را مورد بررسی قرار دهیم.

صنایع روشنایی انواع مختلفی دارند و در برای فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که معمولا بر حسب شرایط هر محیط نیز ساخته می شوند. به همین دلیل آن دسته از صنایع روشنایی که برای محیط های داخلی به کار برده می شوند از انواع دیگر که برای فضای باز استفاده می شوند، متفاوت هستند.

با این وجود کسانی که قصد روشنایی فضای باز مانند: حیاط را داشته باشند، باید از تجهیزات روشنایی مناسب برای این فضا استفاده کنند تا شرایط خوبی برای انها وجود داشته باشد.

به همین دلیل کسانی که قصد تهیه این تجهیزات را دارند، به دنبال پاسخ این پرسش هستند که هزینه چراغ برای حیاط چه قدر است؟.

هزینه چراغ برای حیاط چه قدر است؟

هزینه چراغ برای حیاط برای تمامی کسانی که قصد استفاده از آن را دارند، یکسان نخواهد بود زیرا هر کسی بر اساس شرایط موجود خود باید هزینه متفاوتی در این زمینه بپردازد.

به همین دلیل برای کسب اطلاع از این موضوع لازم است تا عوامل و مسائل موثر در هزینه چراغ برای حیاط را مورد بررسی قرار داد.

 

عوامل موثر در هزینه چراغ برای حیاط چیست؟

مهمترین مسائلی که باید به آنها در خصوص هزینه چراغ برای حیاط توجه داشته باشید، فاکتورهایی از قبیل زیر در نظر گرفته می شوند:

مجموعه تولید کننده تجهیزات روشنایی

در کشور ما مجموعه های مختلفی در زمینه تولید تجهیزات روشنایی فعالیت دارند که هر یک از آنها شرایط مخصوص به خود را خواهند داشت و هزینه تجهیزاتی که از انها تهیه می شود متفاوت است.

به همین دلیل برای خرید چراغ باید به مجموعه ای که از آن خرید می کنید توجه داشته باشید و آن را در قیمت موثر در نظر بگیرید.

اگر قصد دارید که با صرف هزینه مقرون به صرفه برای خرید چراغ حیاطی اقدام کنید، صنایع روشنایی شیک سازان یکی از بهترین انتخاب ها برای شما خواهد بود. زیرا محصولات این مجموعه بسیار مناسب هستند و از قیمت منصفانه ای برخوردارند.

نوع چراغی که برای حیاط خریداری می شود

چراغ هایی که میتوانید برای روشنایی حیاط خریداری کنید، انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال: چراغ دیواری، چراغ سقفی، چراغ آویز، چراغ پایه بلند، چراغ دفنی و … تماما از انواع چراغ هایی هستند که در حیاط میتوان از انها استفاده کرد.

اما باید آگاه باشید که هر یک از این چراغ ها هزینه مختص به خود را خواهند داشت و قیمت هر یک از انها متفاوت است. در نتیجه باید برای کسب اطلاع از هزینه چراغ برای حیاط بدانید که کدام یک از انواع انها را می خواهید تهیه کنید تا امکان تعیین هزینه برایتان وجود داشته باشد.

نحوه خرید چراغ

خرید چراغ را میتوانید با 4 روش مختلف انجام دهید که هر یک از این روش ها تاثیر مختص به خود را در قیمت چراغ باغچه حیاط دارد. روش های مختلف خرید چراغ عبارتند از: خرید حضوری، خرید آنلاین، خرید تک، خرید عمده و خرید مستقیم و بدون واسطه.

یکی از بهترین روش ها که باعث کاهش هزینه های شما می شود، خرید عمده است که با انجام این کار قیمت هر یک واحد چراغ به میزان قابل توجهی کمتر می شود. اما از این روش معمولا کسانی استفاده می کنند که به تعداد زیادی تجهیزات روشنایی  نیاز داشته باشند که به عنوان مثال: فروشندگان صنایع روشنایی از این گروه محسوب می گردند.

روش دیگری که در کاهش هزینه چراغ برای حیاط میتواند موثر باشد، خرید انلاین از تولید کنندگان صنایع روشنایی است. با انجام این کار به صورت مستقیم و بدون واسطه با تولید کننده در ارتباط هستید و کالای مد نظر را به شکل مستقیم از آنها تهیه می کنید که در چنین شرایطی واسطه های فروش کنار زده می شوند و هزینه ها کاملا کاهش می یابند.

از طرف دیگر با استفاده از این روش خرید، هزینه های حمل و نقل و یا صرف زمان و هزینه های جانبی کم می شود و از هر نقطه ایران میتوانید با از تولید کننده بدون واسطه خرید کنید.

صنایع روشنایی شیک سازان نیز همچین شرایطی را برای شما فراهم کرده است که میتوانید از آن بهره مند گردید.

متریالی که در ساخت چراغ به کار رفته اند

برای ساخت تجهیزات روشنایی حیاط از متریال مختلفی استفاده می شود که نوع انها در هزینه تمام شده چراغ موثر هستند. رایج ترین متریالی که در ساخت چراغ حیاطی خورشیدی به کار می روند عبارتند از: فلز، پلاستیک پلی کربنات، پلاستیک abs، چوب، شیشه و …

در این میان چراغ هایی که با پلاستیک پلی کربنات ساخته می شوند بسیار مقرون به صرفه هستند و با قیمت مناسب تری در اختیار شما قرار می گیرند و از طرف دیگر ماندگاری و مقاومت آنها نیز در برابر شرایط جوی بسیار زیاد است و یک گزینه کاملا مناسب از زوایای مختلف به حساب می ایند.

کیفیت تجهیزات روشنایی

تجهیزات روشنایی برای حیاط را میتوانید با کیفیت گوناگون تهیه کنید و کیفیت آنها می تواند در هزینه تاثیر بگذارد. اما همان طور که در بخش فوق ذکر کردیم، پلی کربنات از با دوام ترین متریالی است که برای ساخت تجهیزات روشنایی استفاده می شود در حالی که قیمت آن نیز مناسب است.

در حالی که بسیاری از افراد فکر می کنند که اگر قیمت یک چراغ حیاطی بیشتر باشد، دوام و ماندگاری آن نیز بالاتر است. اما این افراد کاملا در اشتباه هستند.

آیا استفاده از چراغ حیاطی ارزان مناسب است؟

چراغ حیاطی ارزان در صورتی که از متریال مناسبی ساخته شده باشد، میتواند یک گزینه مناسب در نظر گرفته شود اما اگر علت ارزان بودن چراغ، بی کیفیتی آن باشد، در چنین شرایطی نمی توان آن را گزینه مناسبی در نظر گرفت.

کلام پایانی در مورد هزینه چراغ برای حیاط

در مجموعه شیک سازان  علاوه بر نورپردازی حیاط بررسی کردیم که هزینه چراغ برای حیاط چه قدر است؟ با در نظر گرفتن نکاتی که در این زمینه در بخش های فوق برایتان مطرح کردیم، می توانید چراغ حیاطی ارزان اما با کیفیت تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *