چراغ باغچه حیاط

چراغ باغچه حیاط

انواع چراغ باغچه حیاط چیست؟ برای روشنایی محوطه ویلا از چه نوع چراغی میتوان استفاده کرد؟ چگونه میتوان با چراغ باغچه حیاط در زیبایی نیز تاثیرگذار واقع شد؟

بهترین روش خرید چراغ باغچه حیاطا چیست؟ اگر به دنبال کسب اطلاع از هر یک از پرسش های ذکر شده هستید، در صنایع روشنایی شیک سازان با ما همراه بمانید.

ویلاها معمولا از حیاط و محوطه فضای باز بزرگی برخوردار هستند که برای روشنایی آنها به تجهیزات نورانی زیادی نیاز خواهد بود تا روشنایی به میزان کافی در فضای ویلا به وجود آید و بتوان در طول شب ساعات خوشی را در آن داشت.

با این وجود تهیه چراغ تزئینی باغچه حیاط میتواند از اهمیت زیادی برخوردار باشد و نباید از این موضوع مهم برای ویلاها غافل بود بلکه بهتر است تا با فراهم کردن مناسب ترین انواع تجهیزات روشنایی، شرایط خوبی را به وجود آورد.

انواع چراغ محوطه ویلا چیست؟

انواع چراغ هایی که برای باغچه حیاط تولید می شوند و در این زمینه قابل استفاده هستند را میتوان از قبیل زیر نام برد که تمامی آنها در صنایع روشنایی شیک سازان ارائه داده می شوند:

چراغ آویز

چراغ آویز به گروهی از تجهیزات روشنایی می گویند که به صورت آویز و معلق بر روی سقف قرار می گیرند و از آنها برای روشنایی بخش هایی از فضای باز مانند: ایوان، تراس، بالکن و … می توان استفاده کرد.

چراغ سردری

چراغ های سردری همان طور که از نام آنها پیدا است، به منظور روشنایی و نورپردازی حیاط و  سردر ورودی ویلا مورد استفاده قرار می گیرند زیرا بخش ورودی ویلا باید از نور کافی برای تردد و رفت و آمد در طول شب برخوردار باشد.

این چراغ ها در بالای درب نصب می شوند و سپس نور مورد نیاز را فراهم می کنند.

چراغ سرلوله

نوع دیگری از چراغ نیز در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند که به عنوان چراغ سرلوله شناخته می شوند. چراغ سرلوله در واقع به گونه ای است که آن را بر روی یک لوله نصب می کنند و در هر بخش از باغچه حیاط که مد نظر داشته باشند، قرار می دهند.

لازم به ذکر است که پایه این چراغ باید در داخل خاک یا زمین قرار بگیرد.

چراغ دو شعله و چند شعله

چراغ های دو شعله و چند شعله از دیگر چراغ های زمینی هستند که از زیبایی کافی برخوردارند و از طرف دیگر دارای دو یا چند حباب می باشند و بدین شکل روشنایی و نور بسیار زیادی را در فضای مد نظر ویلا به وجود می آورند.

به همین دلیل چراغ های دو شعله و چند شعله گزینه مناسبی برای باغ ویلاهای بزرگ خواهند بود.

چراغ دیواری

یکی دیگر از انواع چراغ باغچه حیاط ، چراغ های دیواری خواهند بود که بر روی دیوار نصب می شوند و نور مورد نیاز را به وجود می آورند. چراغ های دیواری در شیک سازان از انواع مختلفی برخوردار هستند و انواع آنها عبارتند از: چراغ دیواری برای حیاط ، چراغ دیواری معمولی و چراغ دیواری آویز.

 

تاثیر گذاشتن در زیبایی با چراغ باغچه حیاط

از آنجایی که زیبایی در دکوراسیون های خارجی و داخلی ویلا از اهمیت زیادی برخوردار است و بسیار مورد توجه قرار می گیرد، تهیه کردن محصولاتی که بتوان با استفاده از آنها در کنار ایجاد نور به زیبایی فضا نیز افزود، برای مردم مساله مهمی در نظر گرفته می شود.

در نتیجه اگر قصد دارید که با چراغ باغچه حیاط در زیبایی نیز تاثیرگذار واقع شوید، توصیه می کنیم که از چراغ های زیبای فضای باز استفاده کنید که علاوه بر نور، در زیبایی نیز تاثیر گذار باشند.

در صنایع روشنایی شیک سازان، مدل های بسیار متنوعی از چراغ برای فضای باز در اختیار هموطنان عزیز قرار گرفته اند که در زیبایی بسیار موثر هستند و جلوه خوشایندی را در فضای ویلا به وجود می آورند. برخی از این چراغ ها عبارتند از:

  • چراغ مدل سهند
  • چراغ مدل دیانا
  • چراغ مدل ماهان
  • چراغ مدل نگین
  • چراغ مدل رویال
  • چراغ مدل صدف
  • چراغ مدل فرشته
  • و…

علاوه بر موارد ذکر شده، انواع بسیار متنوع دیگری نیز در این مجموعه قابل تهیه هستند که میتونید مدل های مختلف آن را در بخش محصولات شیک سازان بررسی کنید و مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بهترین روش خرید چراغ باغچه حیاط

برای خرید چراغ حیاطی برای باغچه حیاط، روش های مختلفی وجود دارد و می توانید از فروشگاه های مختلف به این منظور اقدام کنید. اما شیک سازان میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما عزیزان باشد که در صورت خرید چراغ محوطه ویلا از آن میتوانید از مزیت های زیادی برخوردار شوید.

زیرا شیک سازان یک تولید کننده داخلی چراغ است که مدل های بسیار متنوعی دارد و محصولات روشنایی آن از کیفیت زیادی برخوردار هستند. از طرف دیگر این مجموعه صنایع روشنایی را با قیمت بسیار مناسبی در اختیار شما قرار می دهد و با وجود خدمات اینترنتی آن، هموطنان عزیز ما از این امکان برخوردار هستند که از هر سوی ایران تجهیزات مورد نظر خود را تهیه کنند و خرید مستقیم از تولید کننده انجام دهند.

قیمت چراغ برای باغچه حیاط

از آنجایی که چراغ محوطه ویلا انواع مختلفی دارد و هر یک از آنها ویژگی های متفاوتی را دارا می باشند، باید آگاه باشید که قیمت آنها با هم یکسان نیست بلکه هر محصول از قیمت مختص به خود برخوردار است.

چنانچه بخواهید از قیمت این تجهیزات اگاه باشید، باید ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که به دلیل نوسان قیمت دلار و تورم در کشور ما، مجموعه شیک سازان قادر به درج قیمت برای محصولات خود نیست زیرا قیمت ها دائما در حال کاهش و یا افزایش هستند.

در نتیجه اگر برای خرید محصولات این مجموعه تمایل داشته باشید، باید از طریق تلفن های تماس با شیک سازان ارتباط برقرار کنید تا قیمت برای شما مشخص شود.

بخش پایانی

چراغ باغچه حیاط می توانید در زیبایی فضای باغ و ویلای شما تاثیرگذار باشد. به همین دلیل اگر به زیبایی فضای باز ویلای خود اهمیت می دهید، جدیدترین و زیباترین تجهیزات روشنایی را تهیه کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در ارتباط باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *