چراغ حیاط فلزی

چراغ حیاط فلزی

آیا قصد تهیه چراغ حیاط فلزی دارید؟ بهترین چراغ دیواری برای حیاط کدام است؟ اگر می خواهید که از ویژگی های چراغ حیاطی مدرن فلزی مطلع شوید، با ما تا انتهای این مطلب در شیک سازان همراه بمانید.

چراغ هایی که برای فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند، انواع مختلفی دارند و در سبک های گوناگونی تولید می شوند. هر یک از این نوع چراغ ها که برای روشنایی فضای باز تولید می شوند، کاربرد متفاوتی دارند و شرایط منحصر به فردی را در محوطه ایجاد می کنند.

به همین دلیل معمولا برای نورپردازی یک فضای باز مانند: حیاط به تجهیزات روشنایی در انواع مختلف آن نیاز خواهد بود.

در این راستا، چراغ حیاطی مدرن یکی از انواع صنایع روشنایی برای نورپردازی فضای باز محسوب می شود که آن را با متریال مختلف و در طرح های گوناگون تولید می کنند. از این جهت قصد داریم به بررسی چراغ حیاط فلزی و ویژگی های آن در این مطلب بپردازیم.

چراغ حیاط فلزی

چراغ حیاط فلزی به نوعی از چراغ های فضای باز گفته می شود که متریال به کار رفته برای ساخت آن فلز است و از پایه فلزی برخوردار است. چراغ های فلزی از مقاومت خوبی در فضای باز حیاط برخوردار هستند.

کاربرد چراغ حیاط فلزی

شاید با خود فکر کنید که چراغ حیاطی فلزی فقط برای حیاط کاربرد دارد اما این نوع چراغ ها نه تنها برای حیاط بلکه برای سایر محوطه های فضای باز نیز به کار برده می شوند.

این چراغ را میتوان برای روشنایی فضاهای باز ذکر شده در زیر نیز مورد استفاده قرار داد:

 • فضای باز ویلا
 • باغ
 • باغ ویلا
 • رستوران های فضای باز
 • روف گاردن
 • پارک و فضای سبز عمومی
 • فضای سبز خصوصی ادارات و سازمان ها
 • کافی شاپ های فضای باز
 • و…

مزایای چراغ حیاطی فلزی

چراغ حیاطی مدرن فلزی از مزایای زیادی برخوردار است که مهمترین مزیت های آن عبارتند از:

 • برخورداری از مقاومت و سازگاری بالا در شرایط جوی مختلف
 • استحکام بسیار زیاد و عدم امکان لق شدن یا افتادن این چراغ ها
 • امکان استفاده از آنها در فضاهای باز مختلف
 • برخوردار بودن از قیمت مقرون به صرفه
 • تنوع در طراحی و مدل
 • و…

قیمت چراغ حیاط فلزی

قیمت چراغ حیاطی فلزی بسیار مناسب است اما مسائل مختلفی بر روی قیمت آن دخیل هستند که می توانند موجب کاهش یا افزایش قیمت چراغ حیاطی فلزی شوند. مهمترین مسائلی که در این زمینه تاثیر می گذارند، از قبیل زیر خواهند بود:

نوع چراغ حیاطی

چراغ های حیاطی دارای انواع مختلفی هستند و به صورت پایه دار، پایه بلند، پایه کوتاه و … در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند که هر یک از آنها قیمت متفاوتی دارد. به عنوان مثال: چراغ حیاطی مدرن پایه بلند از قیمت بیشتری در مقایسه با چراغ پایه کوتاه برخوردار است و باید هزینه بیشتری برای آن در نظر بگیرید.

مدل چراغ حیاطی

مدل چراغ حیاطی در شیک سازان و سایر فروشگاه ها بسیار متنوع است و معمولا هر مدل نام و مشخصات متفاوتی دارد. چراغ حیاطی فلزی را میتوانید بر اساس نام آنها در شیک سازان با طراحی های متفاوتی خریداری کنید که هر یک از آنها قیمت متفاوتی دارند.

فروشنده و تولید کننده چراغ

چراغ حیاط فلزی به واسطه تولید کننده ها و فروشنده های مختلفی در کشور ما ارائه داده می شوند که هر یک از آنها محصولات خود را با قیمت گوناگونی ارائه می کنند. از این جهت در حین خرید باید حتما چند فروشگاه را با هم بررسی کنید تا صنایع روشنایی مورد نظر خود را با قیمت منصفانه خریداری کنید.

نحوه خرید چراغ فلزی حیاطی

خرید چراغ حیاطی فلزی را می توانید به صورت تک یا عمده انجام دهید که معمولا خرید به صورت عمده یعنی در تعداد زیاد باعث کاسته شدن از هزینه های کلی شما می شود.

در نتیجه زمانی که تجهیزات روشنایی به صورت عمده خریداری شوند، قیمت مناسب تری پیدا می کنند و به همین دلیل نحوه خرید در هزینه آن موثر خواهد بود.

قیمت چراغ دیواری حیاط فلزی

در بین چراغ های حیاطی، انواع دیواری آن بیشتر مورد استقبال هستند و برای روشنایی حیاط یا سایر فضاها به کار برده می شوند زیرا چراغ های دیواری مزاحمتی را ایجاد نمی کنند و فضایی را اشغال نخواهند کرد. از این جهت بسیاری از مردم ما تمایل به کسب اطلاع از قیمت چراغ دیواری حیاط فلزی دارند که در این خصوص باید بگوییم، چراغ های دیواری حیاط مقرون به صرفه تر هستند و در مقایسه با سایر چراغ ها هزینه کمتری برای خرید انها باید پرداخت شود.

از طریق صنایع روشنایی شیک سازان میتوانید به بررسی قیمت انواع چراغ دیواری حیاط بپردازید تا از قیمت مدل های مختلف آن مطلع گردید.

خرید چراغ حیاط فلزی

صنایع روشنایی شیک سازان به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان چراغ برای فضای باز در کشور این امکان را به وجود آورده است تا امکان خرید چراغ به صورت حضوری و غیر حضوری را داشته باشید و بتوانید انواع چراغ مورد نظر خود را از این مجموعه تهیه کنید.

خرید چراغ از شیک سازان موجب می شود که مخارج شما کاهش یابد و با قیمت بسیار مناسب تر به خرید چراغ حیاط فلزی بپردازید؛ زیرا این مجموعه محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می کند. از این جهت واسطه هایی که در فروش محصولات دخیل هستند کنار زده می شوند. در نتیجه با خرید از شیک سازان مستقیما با تولید کننده در رابطه هستید و به صورت تک یا عمده میتوانید خرید خود را انجام دهید.

سخن پایانی

چراغ حیاط فلزی و چراغ باغچه حیاط در انواع مدل های مختلف توسط شیک سازان قابل تهیه هستند. با استفاده از انواع فلزی چراغ از مقاومت و سازگاری انها برخوردار می شوید و می توانید سالیان سال از انها در فضاهای باز متفاوت بهره مند شوید.

در صورتی که به کسب هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمینه نیاز دارید، توسط راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *