چراغ سلطنتی

چراغ سلطنتی

چراغ سلطنتی چیست؟ آیا می دانید چراغ سلطنتی برای چه محیط هایی استفاده می شود؟ آیا به دنبال یک فروشگاه معتبر برای خرید چراغ پارکی سلطنتی هستید؟ ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید تا اطلاعات مفیدی در مورد این چراغ در اختیارتان قرار دهیم.

صنایع روشنایی شیک سازان امروزه جایگاه بسیار گسترده در طراحی دکوراسیون برای محیط های مختلف پیدا کرده اند که در واقع به عنوان یکی از المان های مهم در طراحی دکوراسیون از انها یاد می شود که علاوه بر نورپردازی و ایجاد روشنایی در محیط، از نظر شکل ظاهری چراغ نیز در دکوراسیون موثر هستند.

این چراغ یکی از انواع صنایع روشنایی شیک سازان است که برای روشنایی و نورپردازی پارک و فضاهای باز استفاده می شود و در فروشگاه صنایع روشنایی شبک سازان قصد داریم که به بررسی این چراغ بپردازیم.

انواع چراغ پارکی سلطنتی

چراغ های پارکی سلطنتی در واقع به چهار گروه تقسیم می شوند و در چهار گروه قابل تهیه هستند که انها را به شرح زیر تقسیم بندی می کنند:

چراغ  دیواری

چراغ های دیواری سلطنتی همان طور که در نام انها مشخص است، بر روی دیوار نصب می شوند و در حقیقت نورپردازی و روشنایی را از روی دیوار انجام می دهند که با این وجود ممکن است هدف از به کار بردن آنها روشنایی دیوار و یا روشنایی اطراف دیوار باشد.

چراغ سردری

چراغ های سر دری سلطنتی نیز معمولا برای روشنایی سر در خانه، ویلا، باغ، فضای سبز و … استفاده می شوند و در قسمت ورودی یک فضای سبز نصب می گردند. به همین دلیل به انها چراغ سر دری می گویند.

چراغ سر لوله

چراغ هایی که حکم چراغ سر لوله را دارند در واقع چراغ های زمینی هستند که پایه آنها بر روی زمین قرار داده می شود و یا در داخل خاک فرو می رود. این چراغ ها برای قرار گرفتن بر روی زمین بر سر یک لوله نصب می شوند و سپس توسط لوله در زمین قرار داده می شوند.

برای استفاده از این چراغ ها می توان از لوله هایی با ارتفاع و ابعاد مختلف استفاده کرد.

چراغ آویز

چراغ های آویز سلطنتی نیز به صورت سقفی استفاده می شوند و به شکل آویز از هر مکان مسقفی آویزان می شوند. به عنوان مثال: از این مدل می توان برای روشنایی بالکن، تراس، آلاچیق و .. استفاده کرد.

 

دیواری سلطنتی رادین

کاربرد چراغ پارکی

در بخش های فوق تا حدودی به کاربرد چراغ پارکی سلطنتی اشاره کردیم. اما به صورت مفصل تر می توان کاربرد این چراغ ها را به شرح زیر در نظر گرفت:

 • نورپردازی انواع فضاهای باز و فضاهای سبز
 • نورپردازی و روشنایی باغ
 • نورپردازی محوطه ویلا
 • نورپردازی حیاط
 • نورپردازی باغچه
 • نورپردازی محوطه فضای سبز ادارات و سازمان ها
 • روشنایی پارک
 • و…

متریال ساخت چراغ سلطنتی

چراغ های سلطنتی همانند چراغ حیاطی که دارای طراحی های متفاوتی هستند توسط فلز آلومینیوم ساخته می شوند که بر روی این فلز توسط رنگ مورد نظر پوشش داده می شود و زیبایی چراغ را افزایش میدهد.

لازم به ذکر است که آلومینیوم برای ساخت بدنه چراغ استفاده می شود و برای ساخت حباب چراغ از شیشه مات استفاده می گردد که توسط پودر الکترواستاتیک پلی استر پوشش داده می شود.

حباب این چراغ ها بر اساس متریالی که از آن ساخته می شود از مقاومت بسیار خوبی در برابر اشعه خورشید، بارش برف و باران برخوردار هستند.

اهمیت و تاثیر این چراغ در طراحی فضاهای باز

این چراغ همان طور که در اسم آن اشاره شده است، ظاهری سلطنتی و کلاسیک دارد که در زیبایی محیط و طراحی دکوراسیون فضای باز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و برای طراحی ذکوراسیون بسیاری از قضاهای باز لاکچری از این نوع چراغ به عنوان صنایع روشنایی استفاده می شود تا بتوان هم از نور آن در محیط بهره مند شد و هم از زیبایی ظاهری آن استفاده کرد.

به همین دلیل می توان گفت که این چراغ جایگاه گسترده ای را در طراحی فضاهای باز به خود اختصاص داده است.

قیمت چراغ سلطنتی

با توجه به اینکه چراغ های سلطنتی دارای انواع مختلفی هستند و در مدل های متنوعی تولید می شوند، قیمت آنها نیز متفاوت است و باید برای تعیین هزینه مورد نیاز برای خرید این چراغ ها ابتدا نوع چراغ مورد نظر خود را تعیین کنید.

در فروشگاه شیک سازان می توانید قیمت انواع مختلف این محصول را بررسی کنید و برای تهیه آنها اقدام نمایید.

مزایای خرید چراغ سلطنتی از شیک سازان

از جمله مهم ترین مزایایی که خرید چراغ سلطنتی از فروشگاه شیک سازان به همراه دارد، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • امکان خرید انواع چراغ های سلطنتی
 • امکان خرید سایر محصولات مشابه
 • امکان بررسی کردن ویژگی ها و مشخصات محصولات مختلف
 • امکان بررسی قیمت محصولات
 • امکان خرید چراغ در هر ساعت از شبانه روز
 • امکان ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن
 • تحویل سفارشات در آدرس مورد نظر بدون نیاز به هیچ گونه فعالیت اضافی
 • و…

با این وجود توصیه می کنیم که حتما برای خرید چراغ پارکی سلطنتی از فروشگاه اینترنتی شیک سازان کمک بگیرید.

کلام پایانی

این چراغ را در فروشگاه صنایع روشنایی شیک سازان تحت بررسی قرار دادیم. در صورتی که قصد دارید تا اطلاعات بیشتری در خصوص این محصولات به دست آورید از سایر مقالات درج شده در وب سایت استفاده کنید.

فراموش نکنید که در استفاده از چراغ سلطنتی آنها را به تناسب طراحی دکوراسیون فضای باز خود تهیه کنید و به زیبایی محیط بیفزایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.