چراغ مدل اطلس

چراغ مدل اطلس

چراغ مدل اطلس چگونه است؟ انواع چراغ مدل اطلس چیست؟  مدل اطلس چه ویژگی هایی دارد؟  مدل اطلس برای چه نوع فضاهایی کاربرد دارد؟ آیا می خواهید از جوانب مختلف با این نوع چراغ آشنا شوید؟ در صورت تمایل در مجموعه شیک سازان با ما همراه باشید تا به بررسی این مطلب بپردازیم.

همه فضاها و مکان هایی که ما انسان ها در آن زندگی می کنیم به چراغ و تجهیزات روشنایی نیاز دارند تا امورات انسان در آنها بگذرد و نیاز به روشنایی تامین شود.

فضاهای باز نیز به تجهیزات روشنایی نیازمند هستند تا با استفاده از آنها نور مورد نیاز در محیط در مواقع تاریکی هوا و شب فراهم شود. برای روشنایی فضاهای باز از انواع مختلفی از چراغ ها استفاده می شود که چراغ مدل اطلس یکی از آنها است.

چراغ مدل اطلس چگونه است؟

چراغ مدل اطلس از جمله تجهیزات روشنایی برای روشنایی محوطه فضای باز است که به کار بردن آن در زیبایی فضا بسیار موثر است زیرا این نوع چراغ ها جلوه خاصی را در محیط ایجاد می کنند و بدنه خوش رنگ و لعابی دارند که فضای بسیار رویایی را به وجود می آورد.

از این جهت استفاده از این نوع چراغ برای کسانی که زیبایی فضای باز برایشان اهمیت دارد، بسیار مناسب خواهد بود.

سردری مدل اطلس

انواع چراغ مدل اطلس

مدل اطلس در انواع مختلفی قابل تهیه هستند که هر یک از انواع آن برای یک بخش از محیط باز قابل استفاده است که آنها را به گروه های ذکر شده در زیر دسته بندی می کنند:

چراغ سر لوله

چراغ هایی که از نوع سر لوله هستند به این شکل می باشند که حباب آنها باید بر روی لوله مخصوص قرار بگیرد و بر روی زمین نصب شود. ارتفاع لوله متفاوت است و می توانید از لوله با متراژ و اندازه متفاوت به این منظور استفاده کرد.

چراغ سرلوله برای روشنایی پیاده روی فضای باز و زمین و محوطه قابل استفاده است که هر چه ارتفاع چراغ بیشتر باشد، نورپردازی ممکن است در شعاع بالاتر و بیشتری انجام شود.

چراغ آویز

چراغ آویز مدل اطلس همانند سایر چراغ های اویز بر روی سقف نصب می شوند و نورپردازی را از بالای سر انجام می دهند که در این شرایط برای استفاده از انها باید حتما سقفی وجود داشته باشد. حال این سقف می تواند به یک آلاچیق تعلق داشته باشد و یا سقف تراس و بالکن باشد.

چراغ آویز زمانی که بر روی سقف قرار داده می شود، به سقف نمی چسبد بلکه به صورت معلق و آویز قرار می گیرد در حالی که برخی از انواع چراغ ها سقفی غیر آویز هستند و به شکل ثابت بر روی سقف می چسبند.

از این جهت چراغ های اویز سقفی را از انواع دیگر مجزا می کنند که مدل اطلس نیز دارای این نوع چراغ ها است.

چراغ دیواری

چراغ دیواری اطلس از جمله چراغ هایی است که باید بر روی دیوار نصب شود و نورپردازی را از روی دیوار انجام دهد. این چراغ را می توان بر روی دیوار های باغ، ویلا، حیاط، باغچه، فضاهای سبز عمومی، پارک ها و… مورد استفاده قرار داد.

چراغ سردری

چراغ های سردری در انواع مدل ها از جمله مدل اطلس بر روی سر در فضاهای مختلف قرار می گیرند و روشنایی را برای سردر خانه و یا سایر فضاها به وجود می آورند. عده بسیار زیادی هستند که معتقدند چراغ سردری باید همیشه روشن باشد تا ورودی خانه را روشن کند. از این جهت به کار بردن این نوع چراغ برای عده زیادی حائز اهمیت است.

متریال ساخت چراغ مدل اطلس

چراغ هایی که از مدل اطلس هستند با استفاده از نوع خاصی پلاستیک به نام پلاستیک پلی کربنات تولید می شوند که بسیار مقاوم هستند و در برابر شرایط مختلفی هیچ آسیبی به انها وارد نمی شود.

پلاستیک پلی کربنات در تولید این چراغ ها با رنگ های مختلفی همچون: طلایی، بژ، نقره ای، مسی، مشکی، سفید، چند رنگ و … مورد استفاده قرار می گیرد که شما عزیزان میتوانید رنگ آن را به دلخواه انتخاب کنید و آن را به شکل هماهنگ با دکوراسیون فضای مورد نظر خود تهیه نمایید.

کاربرد چراغ مدل اطلس چیست؟

چراغ مدل اطلس همانند چراغ مدل نارون را برای فضاهای مختلفی می توان مورد استفاده قرار داد که این فضاها از قبیل زیر در نظر گرفته می شوند:

  • محوطه فضای سبز ادارات
  • رستوران ها
  • کافی شاپ های رو باز
  • باغ
  • ویلا
  • محوطه آپارتمان
  • حیاط
  • باغ تالارهای عروسی
  • و….

قیمت چراغ مدل اطلس

با توجه به اینکه چراغ مدل اطلس دارای انواع مختلفی است و آن را برای بخش های مختلف یک فضای باز مورد استفاده قرار میدهند، قیمت آن نیز متفاوت است. به همین دلیل برای اینکه از قیمت این نوع چراغ مطلع شوید، لازم است تا در ابتدا نوع چراغ مد نظر خود را مشخص کنید.

از طرف دیگر به دلیل اینکه قیمت ها دائما در حال تغییر هستند و به شکل روزانه افزایش و یا کاهش پیدا می کنند اکثر فروشگاه های اینترنتی قیمت محصولات را درج نمی کنند.

خرید چراغ مدل اطلس از صنایع روشنایی شیک سازان

کسانی که قصد داشته باشند از صنایع روشنایی شیک سازان مدل اطلس خریداری کنند باید پس از انتخاب کردن گزینه مد نظر خود با فروشگاه تماس بگیرند تا همکاران ما در پشتیبانی این فروشگاه قیمت به روز و دقیق آن را مطرح کنند.

به عبارت دیگر خرید چراغ از صنایع روشنایی شیک سازان به این شکل باعث می شود تا با اطمینان بیشتری خرید خود را انجام دهید و خیال آسوده تری داشته باشید.

سخن پایانی

چراغ مدل اطلس همانند چراغ حیاطی در صنایع روشنایی شیک سازان از بهترین گزینه هایی است که میتوانید برای خرید آن اقدام کنید و به زیبایی فضای مدنظر خود بیفزایید. کسانی که قصد داشته باشند تا یک فضای رو باز جدید را که در آن هیچ تجهیزات روشنایی استفاده نشده است، به کمک این مدل نورپردازی کنند قادرند تا انواع تجهیزات آن یعنی چراغ سردری، سر لوله، دیواری و آویز را تهیه نمایند زیرا در یک فضای باز به همه انواع آنها برای روشنایی به صورت همزمان نیاز خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *