چراغ مدل زرین

چراغ مدل زرین

آیا می دانید چراغ مدل زرین چگونه است و چه کاربرد هایی دارد؟ آیا می خواهید با انواع چراغ مدل زرین اشنا شوید؟ آیا می دانید چراغ مدل زرین برای چه کسانی مناسب است؟ در این خصوص با ما همراه باشید تا در رابطه با یکی دیگر از محصولات صنایع روشنایی شیک سازان که چراغ زرین نام دارد، اطلاعاتی را به شما عزیزان انتقال دهیم.

صنایع روشنایی جایگاه وسیعی را در دنیای انسان ها به خود اختصاص داده اند و بدون بهره بردن از انها مشکلات زیادی به وجود می آید. صنایع روشنایی که برای فضاهای مختلف استفاده می شوند ویژگی های مختص به خود را دارند و از شرایط متفاوتی بهره می برند.

چراغ مدل زرین چگونه است؟

چراغ زرین همانند چراغ مدل خمره ای یکی از انواع مدل های چراغی است که در کشور ما و توسط صنایع روشنایی شیک سازان تولید می شود. این مدل از چراغ در واقع به شکل یک محفظه بر روی منبع نوری قرار گرفته می شود و از آن محافظت می کند.

به صورت کلی تمامی انواع تجهیزات روشنایی از بخش های یکسانی تشکیل می شوند و تفاوت آنها در بدنه و یا محفظه چراغ است که بر روی منبع نور قرار می گیرد.

چراغ مدل زرین

مواد به کار رفته برای ساخت چراغ مدل زرین

تمامی چراغ های زرین از موادی به نام پلی کربنات تولید می شوند که پلی کربنات یک نوع پلاستیک فشرده شده و بسیار مقاوم است که به کار رفتن آن در ساخت این چراغ ها باعث می شود تا چراغ زرین از مقاومت خوبی در برابر شرایط جوی مختلف مانند: طوفان، باد، باران و برف و .. برخوردار باشد.

چراغ مدل زرین همانند چراغ مدل اطلس با استفاده از پلی کربنات در رنگبندی های متفاوتی از جمله: سفید، مشکی، مسی طلایی و نقره ای ساخته می شود و کسانی که قصد تهیه آن را داشته باشند، قادرند تا بر اساس سلیقه خود و یا با توجه به دکوراسیون داخلی فضای مد نظر خود این مدل را تهیه کنند و مورد استفاده قرار دهند.

انواع چراغ مدل زرین چیست و کاربردهای آن چه می باشد؟

چراغ هایی که از نوع زرین هستند دارای انواع متفاوتی می باشند که هر یک از انواع آنها به شرح زیر هستند:

چراغ آویز زرین

چراغ آویز همان طور که از نام آن پیدا است به صورت آویز مورد استفاده قرار می گیرد و برای به کار بردن این چراغ مدل زرین باید آن را از روی سقف آویزان کرد. از این جهت از چراغ های آویز زرین برای روشنایی و نورپردازی بخش هایی از فضای باز همچون: ایوان، تراس، بالکن، روف گاردن، آلاچیق، حیاط خلوت و … استفاده می شود.

چراغ دیواری زرین

چراغ های دیواری برای روشنایی و نورپردازی دیوارها به کار می روند و در حقیقت پایه آنها از روی دیوار به شکل افقی نصب می شود. استفاده از چراغ دیواری یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود زیرا  با استفاده از آن فضایی اشغال نمی شود و نور مورد نیاز هم تامین می شود.

از چراغ دیواری مدل زرین برای روشنایی و نورپردازی دیوارهای حیاط، باغ، ویلا، فضای باز ادارات، تراکس، بالکن، روف گاردن و … استفاده می شود و در واقع در هر بخش از فضای باز که دیوار باشد، میتوان این چراغ ها را نصب کرد.

چراغ سردری زرین

یکی از مهم ترین انواع چراغ های دیواری را می توان چراغ سردری نام برد. زیرا این چراغ ها

باعث ایجاد روشنایی در سر درب خانه و یا فضاهای مختلف می شود و از آن برای روشنایی سر در استفاده می شود.

با به کار بردن این مدل چراغ در سر فضای مورد نظر خود میتوانید زیبایی بیشتری را برای آن فضا به ارمغان آورید.

چراغ سردری علاوه بر اینکه در سر در ها نصب می شود ممکن است که برای روشنایی راه پله و یا بخش بالایی پله های حیاط نیز به کار رود.

چراغ دوشاخه زرین

چراغ های دو شاخه دارای دو منبع نوری هستند به گونه ای که یک حباب در بخش راست و حباب دیگر در بخش چپ قرار داده می شود. چراغ های دو شاخه از نوع چراغ های زمینی هستند که دارای  پایه بلندی می باشند و نورپردازی را از ارتفاع زیاد انجام می دهند.

با این وجود چنانچه فضای باز مد نظر شما خیلی تاریک باشد و یا قصد داشته باشید که نور زیادی در آن ایجاد کنید یکی از بهترین گزینه ها برای شما چراغ حیاطی خواهد بود. لازم به ذکر است که این نوع چراغ برای بخش های مختلف یک فضای باز می تواند کاربرد داشته باشد.

چراغ سرلوله

چراغ سر لوله بر روی یک پایه کوتاه قرار داده می شود و نورپردازی را از ارتفاع کم انجام می دهد. در واقع حباب زرین در این مدل از چراغ ها بر روی یک پایه کوتاه قرار می گیرد. لازم به ذکر است که چراغ سر لوله برای روشنایی زمین و یا دیوارهای یک فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد و در هر بخش دیگری که مد نظر داشته باشید قادر به استفاده از آن هستید.

چراغ مدل زرین برای چه کسانی مناسب است؟

از آنجایی که چراغ های زرین از زیبایی برخوردار هستند و جلوه خوبی در محیط ایجاد می کنند استفاده از انواع آن برای کسانی مناسب است که به زیبایی فضای مورد نظر خود اهمیت می دهند.

با به کار بردن این چراغ می توان در دکوراسیون فضا موثر واقع شد و زیبایی محیط را افزایش داد.

پس اگر از کسانی هستید که به زیبایی اهمیت می دهید، توصیه می کنیم از این مدل چراغ استفاده کنید.

سخن پایانی

چراغ مدل زرین و چراغ حیاطی پلی کربنات از بهترین انواع چراغ های تولید شده توسط صنایع روشنایی شیک سازان است که ویژگی های آن را با هم بررسی کردیم. برای خرید آن از صنایع روشنایی شیک سازان با ما در تماس باشید تا با خرید از این مجموعه از خدمات پس از فروش آن نیز بهره مند گردید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *