چراغ ونوس

چراغ ونوس

چراغ ونوس چگونه است؟ از چراغ ونوس برای چه فضاهای می توان استفاده کرد؟ چراغ ونوس را چگونه می توان تهیه کرد؟ چراغ ونوس چه ویژگی هایی دارد؟ در فروشگاه شیک سازان می خواهیم تمامی این مسائل را تحت بررسی قرار دهیم و از زوایای مختلف آنها را بسنجیم.

برای ایجاد روشنایی در محیط های مختلف باید از تجهیزات روشنایی مختلفی همچون، لامپ، چراغ آویز، لوستر و … استفاده کرد که لامپ در انها حکم منبع نور را دارد و چراغ آویز و لوستر وسیله ای برای حفاظت از لامپ و زیبایی آن هستند که تمامی انها باید در کنار هم استفاده شوند.

در صنایع روشنایی از تجهیزات و محصولات مختلفی برای نورپردازی فضاهای مختلف استفاده می شود به گونه ای که شرکت های مختلفی تولید کننده انواع این صنایع روشنایی هستند و آنها را با مدل های گوناگون راهی بازار می کنند.

چراغ ونوس یکی از انواع مدل های تولید شده در صنایع روشنایی است که به منظور نورپردازی و روشنایی فضاهای باز از آن می توان استفاده کرد که این مدل از چراغ ها با انواع مختلفی در فروشگاه شیک سازان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته اند.

چراغ ونوس چگونه است؟

چراغ ونوس از جمله تجهیزات روشنایی بسیار زیبا و شیک است که با کمک آن میتوان علاوه بر نورپردازی محیط مورد نظر به زیبایی آن نیز افزود. چراغ های مدل ونوس در واقع با ظاهری شبیه به فانوس طراحی می شوند که یک فضای بسیار رویایی را ایجاد می کنند و توجه هر کسی را به خود جلب می نمایند.

با این وجود کسانی که قصد داشته باشند از تجهیزات روشنایی در زیبایی محیط مد نظر خود نیز بهره مند گردند، بهتر است که از این نوع چراغ استفاده کنند.

 

چراغ ونوس

انواع چراغ ونوس چیست و در چه فضاهایی از آنها استفاده میشود؟

چراغ مدل ونوس انواع مختلفی دارد که هر یک از مدل های مختلف آن برای فضاهای مختلفی استفاده می شود. این مدل ها از قبیل زیر می باشند:

چراغ دیواری کلبه ای

چراغ دیواری برای حیاط یا چراغ دیواری کلبه ای یکی از انواع چراغ های مدل ونوس است که ظاهری شبیه به کلبه دارد و به صورت دیواری مورد استفاده قرار می گیرد به گونه ای که برای به کار بردن آن باید چراغ دیواری کلبه ای را بر روی دیوار نصب کرد.

از این چراغ برای نورپردازی فضاهایی همچون: حیاط، باغ، باغچه، ویلا، فضای سبز و … استفاده می شود.

چراغ دیواری آویز

چراغ دیواری آویز از دیگر انواع چراغ دیواری ونوس است که حباب آن به صورت آویز قرار می گیرد و حالت معلق دارد. به همین دلیل زیبایی بیشتری را ایجاد می کند. از چراغ دیواری آویز همانند: چراغ کلبه ای برای روشنایی پارک، حیاط، باغ، باغچه، ویلا و .. استفاده می شود.

چراغ دیواری وارونه

چراغ دیواری وارونه با سایر انواع چراغ های دیواری این تفاوت را دارد که حباب آن به صورت برعکس نصب می شود و بر خلاف سایر چراغ ها که حباب آنها رو به پایین است، این چراغ دارای حبابی رو به بالا است.

چراغ سر لوله

چراغ سر لوله  از انواع چراغ های سر لوله ای است که در واقع برای به کار بردن آن باید این چراغ را بر روی لوله هایی با ارتفاع مختلف نصب کرد. چراغ های سر لوله با استفاده از لوله ای که بر روی آن نصب می شوند، بر روی زمین قرار می گیرند و برای روشنایی محیط هایی از قبیل: پیاده رو حیاط و ویلا، محوطه داخل باغ و باغچه و … استفاده می شوند.

چراغ سر دری

چراغ سردی ونوس همان طور که از نام آن پیداست برای روشنایی و نورپردازی سر در خانه ها، ویلاها و باغ ها استفاده می شوند و این چراغ ها را در بخش بالایی در نصب می کنند تا نورپردازی از قسمت بالایی در انجام شود و شرایط خوبی را ایجاد کند.

چراغ آویز

چراغ آویز  برای نصب شدن بر روی سقف طراحی شده است و از آن جهت نورپردازی فضاهای رو باز مسقف مانند: بالکن، تراس، حیاط خلوت، آلاچیق، باغ تالار، رستوران و … استفاده می شود. چراغ آویز  به صورت معلق است و زمانی که بر روی سقف قرار می گیرد، به سقف نمی چسبد بلکه همانند لوستر آویزان می شود.

ویژگی های چراغ مدل ونوس چیست؟

چراغ هایی که با مدل ونوس در شیک سازان ساخته می شوند دارای بدنه فلزی هستند که با رنگبندی های گوناگون از جمله: سفید، مشکی، طلایی و مسی تهیه می شوند و هر کسی بر اساس سلیقه و یا دکوراسیون مد نظر خود می تواند یکی از انواع آن را تهیه کند.

با توجه به اینکه چراغ ونوس از بدنه  فلزی ساخته می شود، از استحکام و دوام خوبی برخوردار است و نمی شکند. حباب این چراغ نیز به صورت شیشه ای شفاف است که منبع نوری در داخل آن قابل رویت است و محفظه شیشه ای شفاف باعث جلوگیری از قدرت نور منبع نوری نمی شود.

چراغ ونوس را چگونه میتوان تهیه کرد؟

انواع مدل های چراغ ونوس را می توانید از صنایع روشنایی شیک سازان تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید. در صنایع روشنایی شیک سازان امکان خرید اینترنتی را خواهید داشت که محصولات تهیه شده به شکل اینترنتی برای تمامی شهر ها و استان ها قابل ارسال هستند.

لازم به ذکر است که علاوه بر چراغ ونوس سایر تجهیزات روشنایی برای فضای باز را نیز می توانید از این مجموعه تهیه کنید.

قیمت چراغ مدل ونوس چه قدر است؟

قیمت چراغ ونوس در صنایع روشنایی شیک سازان بسیار ایده آل است و با قیمت مناسب می توانید از این مجموعه به تهیه این مدل چراغ بپردازید. اما با توجه به اینکه مدل ونوس دارای انواع مختلفی است امکان ذکر قیمت آن وجود ندارد.

کلام پایانی

چراغ ونوس همانند چراغ حیاطی یکی از بهترین و زیباترین انواع تجهیزات روشنایی برای فضای باز است که می توانید از آن استفاده کنید. به کار بردن این محصول در طراحی دکوراسیون باغ تالار، رستوران ها و خانه ها جلوه بسیار زیبایی را ایجاد می کند و به همین دلیل در اکثر باغ تالارها از آن به عنوان تجهیزات روشنایی استفاده می شود.

خصوصا در مواقعی که دکوراسیون فضای باز با سبک کلاسیک و سلطنتی طراحی شده باشد، استفاده از این مدل چراغ بسیار ایده آل خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *